Europa League Kalkawng: Thawh Hnihna 19th July Ah

Estimated read time 4 min read

Fixtures

Xäzär Länkäran (AZE) vs Lech (POL)
Referee: Robert Schörgenhofer (AUT) – Stadium: Şähär stadionu, Lankaran (AZE)

Naftan (FIN) vs Crvena zvezda (SER)
Referee: Tony Asumaa (FIN) – Stadium: Vitebsk Central sport complex, Vitebsk (BLR)

Milsami (ALB) vs Aktobe (KAZ)
Referee: Lorenc Jemini (ALB) – Stadium: District Sport Complex, Orhei (MDA)

Anzhi (RUS) vs Honvéd (ROM)
Referee: Alon Yefet (ISR) – Stadium: Saturn, Ramenskoye (RUS)

Lokomotiv Plovdiv (BUL) vs Vitesse (NED)
Referee: Antonio Mateu Lahoz (ESP) – Stadium: Lovech Stadion, Lovech (BUL)

Renova (MKD) vs Gomel (BLR)
Referee: Hubert Siejewicz (POL) – Stadium: Bashkimi Stadium, Kumanovo (MKD)

Levadia (EST) vs Anorthosis (GRE)
Referee: Marco Fritz (GER) – Stadium: Kadriorg, Tallinn (EST)

Metalurgi Rustavi (GEO) vs Plzeň (CZE)
Referee: Emir Alecković (BIH) – Stadium: Mikheil Meskhi, Tbilisi (GEO)

İnter Bakı (AZE) vs Asteras (GRE)
Referee: Mihaly Fabian (HUN) – Stadium: Dalga Stadium, Baku (AZE)

JJK (FIN) vs Zeta (GRE)
Referee: Neil Doyle (IRL) – Stadium: Harjun Stadion, Jyvaskyla (FIN)

Olimpija Ljubljana (SVN) vs Tromsø (NOR)
Referee: Fernando Teixeira Vitienes (ESP) – Stadium: ŠRC Stožice, Ljubljana (SVN)

Differdange (LUX) vs Gent (BEL)
Referee: Mark Steven Whitby (WAL) – Stadium: La Frontière, Esch-sur-Alzette (LUX)

Shakhtyor (BLR) vs Ried (AUT)
Referee: Ovidiu Alin Hategan (ROU) – Stadium: Stroitel, Soligorsk (BLR)

Bnei Yehuda (ISR) vs Shirak (ARM)
Referee: Richard Liesveld (NED) – Stadium: Ramat-Gan Stadium, Ramat Gan (ISR)

Rosenborg (NOR) vs Ordabasy (KAZ)
Referee: Ruddy Buquet (FRA) – Stadium: Lerkendal Stadion, Trondheim (NOR)

Spartak Trnava (SVK) vs Sligo (IRE)
Referee: Tommy Skjerven (NOR) – Stadium: Antona Malatinského, Trnava (SVK)

Levski (BUL) vs Sarajevo (BOS)
Referee: Bruno Paixão (POR) – Stadium: Georgi Asparuhov Stadion, Sofia (BUL)

APOEL (CYP) vs Senica (SVK)
Referee: Pawel Gil (POL) – Stadium: GSP Stadium, Nicosia (CYP)

Ruch (POL) vs Metalurg Skopje (MAC)
Referee: Hüseyin Göçek (TUR) – Stadium: Ruch, Chorzow (POL)

AGF (DEN) vs Dila (GEO)
Referee: Boško Jovanetić (SRB) – Stadium: Aarhus Stadion, Aarhus (DEN)

Mladá Boleslav (CZE) vs Thór (ICE)
Referee: Marco Borg (MLT) – Stadium: Mestský, Mlada Boleslav (CZE)

AIK (SWE) vs FH (ICE)
Referee: Wim Smet (BEL) – Stadium: Råsundastadion, Solna (SWE)

Eskişehirspor (TUR) vs St Johnstone (SCO)
Referee: Ante Vučemilović-Šimunović Jr. (CRO) – Stadium: Atatürk, Eskisehir (TUR)

Tirana (ALB) vs Aalesund (NOR)
Referee: Aleksei Kulbakov (BLR) – Stadium: Stadiumi Kombëtar Qemal Stafa, Tirana (ALB)

Metalurh Donetsk (UKR) vs Čelik Nikšić (MON)
Referee: Jakob Kehlet (DEN) – Stadium: Metallurh, Donetsk (UKR)

Slaven Koprivnica (CRO) vs Portadown (IRE)
Referee: Paolo Silvio Mazzoleni (ITA) – Stadium: Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica (CRO)

Dacia (MDA) vs Elfsborg (SWE)
Referee: Carlos Xistra (POR) – Stadium: Zimbru, Chisinau (MDA)

Žalgiris (TUR) vs Admira (AUT)
Referee: Mark Courtney (NIR) – Stadium: Vetra, Vilnius (LTU)

Young Boys (SUI) vs Zimbru (MOD)
Referee: Miroslav Zelinka (CZE) – Stadium: Stade de Suisse, Berne (SUI)

Rapid Bucureşti (ROU) vs MYPA (FIN)
Referee: Stavros Tritsonis (GRE) – Stadium: Giulesti – Valentin Stanescu, Bucharest (ROU)

Servette (SUI) vs Gandzasar (ARM)
Referee: Raymond Crangle (NIR) – Stadium: Stade de Genève, Geneva (SUI)

Twente (NED) vs Inter Turku (FIN)
Referee: Cyril Zimmermann (SUI) – Stadium: FC Twente Stadion, Enschede (NED)

M. Netanya (ISR) vs KuPS (FIN)
Referee: Sergei Karasev (RUS) – Stadium: HaMoshava, Petah Tikva (ISR)

Osijek (CRO) vs Kalmar (SWE)
Referee: Kristinn Jakobsson (ISL) – Stadium: Gradski vrt, Osijek (CRO)

Mura (SVN) vs CSKA Sofia (BUL)
Referee: Lee Probert (ENG) – Stadium: Športni park, Lendava (SVN)

Liepājas Metalurgs (LVA) vs Legia (POL)
Referee: Antti Munukka (FIN) – Stadium: Daugava, Liepaja (LVA)

Slovan Bratislava (SVK) vs Videoton (HUN)
Referee: Aleksei Nikolaev (RUS) – Stadium: Štadión Pasienky, Bratislava (SVK)

Vojvodina (SRB) vs Sūduva (LIT)
Referee: Bobby Madden (SCO) – Stadium: Karadjordje, Novi Sad (SRB)

Hajduk Split (CRO) vs Skonto (LVA)
Referee: Anastassios Kakos (GRE) – Stadium: Stadion Poljud, Split (CRO)

Široki Brijeg (BIH) vs St Patrick’s (SCO)
Referee: István Kovács (ROU) – Stadium: Pecara, Siroki Brijeg (BIH)

Heng a chak te hian 3rd qualifying round August ni 2 leh August ni 9 ah an khel ang nga. He round a chak te chu Europa League an khelpha tawh dawn tihna a ni.

You May Also Like

More From Author

3Comments

Add yours

+ Leave a Comment

Europa League Kalkawng: Thawh Hnihna 19th July Ah

Fixtures

Xäzär Länkäran (AZE) vs Lech (POL)

Referee: Robert Schörgenhofer (AUT) – Stadium: ?ähär stadionu, Lankaran (AZE)

Naftan (FIN) vs Crvena zvezda (SER)

Referee: Tony Asumaa (FIN) – Stadium: Vitebsk Central sport complex, Vitebsk (BLR)

Milsami (ALB) vs Aktobe (KAZ)

Referee: Lorenc Jemini (ALB) – Stadium: District Sport Complex, Orhei (MDA)

Anzhi (RUS) vs Honvéd (ROM)

Referee: Alon Yefet (ISR) – Stadium: Saturn, Ramenskoye (RUS)

Lokomotiv Plovdiv (BUL) vs Vitesse (NED)

Referee: Antonio Mateu Lahoz (ESP) – Stadium: Lovech Stadion, Lovech (BUL)

Renova (MKD) vs Gomel (BLR)

Referee: Hubert Siejewicz (POL) – Stadium: Bashkimi Stadium, Kumanovo (MKD)

Levadia (EST) vs Anorthosis (GRE)

Referee: Marco Fritz (GER) – Stadium: Kadriorg, Tallinn (EST)

Metalurgi Rustavi (GEO) vs Plze? (CZE)

Referee: Emir Aleckovi? (BIH) – Stadium: Mikheil Meskhi, Tbilisi (GEO)

?nter Bak? (AZE) vs Asteras (GRE)

Referee: Mihaly Fabian (HUN) – Stadium: Dalga Stadium, Baku (AZE)

JJK (FIN) vs Zeta (GRE)

Referee: Neil Doyle (IRL) – Stadium: Harjun Stadion, Jyvaskyla (FIN)

Olimpija Ljubljana (SVN) vs Tromsø (NOR)

Referee: Fernando Teixeira Vitienes (ESP) – Stadium: ŠRC Stožice, Ljubljana (SVN)

Differdange (LUX) vs Gent (BEL)

Referee: Mark Steven Whitby (WAL) – Stadium: La Frontière, Esch-sur-Alzette (LUX)

Shakhtyor (BLR) vs Ried (AUT)

Referee: Ovidiu Alin Hategan (ROU) – Stadium: Stroitel, Soligorsk (BLR)

Bnei Yehuda (ISR) vs Shirak (ARM)

Referee: Richard Liesveld (NED) – Stadium: Ramat-Gan Stadium, Ramat Gan (ISR)

Rosenborg (NOR) vs Ordabasy (KAZ)

Referee: Ruddy Buquet (FRA) – Stadium: Lerkendal Stadion, Trondheim (NOR)

Spartak Trnava (SVK) vs Sligo (IRE)

Referee: Tommy Skjerven (NOR) – Stadium: Antona Malatinského, Trnava (SVK)

Levski (BUL) vs Sarajevo (BOS)

Referee: Bruno Paixão (POR) – Stadium: Georgi Asparuhov Stadion, Sofia (BUL)

APOEL (CYP) vs Senica (SVK)

Referee: Pawel Gil (POL) – Stadium: GSP Stadium, Nicosia (CYP)

Ruch (POL) vs Metalurg Skopje (MAC)

Referee: Hüseyin Göçek (TUR) – Stadium: Ruch, Chorzow (POL)

AGF (DEN) vs Dila (GEO)

Referee: Boško Jovaneti? (SRB) – Stadium: Aarhus Stadion, Aarhus (DEN)

Mladá Boleslav (CZE) vs Thór (ICE)

Referee: Marco Borg (MLT) – Stadium: Mestský, Mlada Boleslav (CZE)

AIK (SWE) vs FH (ICE)

Referee: Wim Smet (BEL) – Stadium: Råsundastadion, Solna (SWE)

Eski?ehirspor (TUR) vs St Johnstone (SCO)

Referee: Ante Vu?emilovi?-Šimunovi? Jr. (CRO) – Stadium: Atatürk, Eskisehir (TUR)

Tirana (ALB) vs Aalesund (NOR)

Referee: Aleksei Kulbakov (BLR) – Stadium: Stadiumi Kombëtar Qemal Stafa, Tirana (ALB)

Metalurh Donetsk (UKR) vs ?elik Nikši? (MON)

Referee: Jakob Kehlet (DEN) – Stadium: Metallurh, Donetsk (UKR)

Slaven Koprivnica (CRO) vs Portadown (IRE)

Referee: Paolo Silvio Mazzoleni (ITA) – Stadium: Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica (CRO)

Dacia (MDA) vs Elfsborg (SWE)

Referee: Carlos Xistra (POR) – Stadium: Zimbru, Chisinau (MDA)

Žalgiris (TUR) vs Admira (AUT)

Referee: Mark Courtney (NIR) – Stadium: Vetra, Vilnius (LTU)

Young Boys (SUI) vs Zimbru (MOD)

Referee: Miroslav Zelinka (CZE) – Stadium: Stade de Suisse, Berne (SUI)

Rapid Bucure?ti (ROU) vs MYPA (FIN)

Referee: Stavros Tritsonis (GRE) – Stadium: Giulesti – Valentin Stanescu, Bucharest (ROU)

Servette (SUI) vs Gandzasar (ARM)

Referee: Raymond Crangle (NIR) – Stadium: Stade de Genève, Geneva (SUI)

Twente (NED) vs Inter Turku (FIN)

Referee: Cyril Zimmermann (SUI) – Stadium: FC Twente Stadion, Enschede (NED)

M. Netanya (ISR) vs KuPS (FIN)

Referee: Sergei Karasev (RUS) – Stadium: HaMoshava, Petah Tikva (ISR)

Osijek (CRO) vs Kalmar (SWE)

Referee: Kristinn Jakobsson (ISL) – Stadium: Gradski vrt, Osijek (CRO)

Mura (SVN) vs CSKA Sofia (BUL)

Referee: Lee Probert (ENG) – Stadium: Športni park, Lendava (SVN)

Liep?jas Metalurgs (LVA) vs Legia (POL)

Referee: Antti Munukka (FIN) – Stadium: Daugava, Liepaja (LVA)

Slovan Bratislava (SVK) vs Videoton (HUN)

Referee: Aleksei Nikolaev (RUS) – Stadium: Štadión Pasienky, Bratislava (SVK)

Vojvodina (SRB) vs S?duva (LIT)

Referee: Bobby Madden (SCO) – Stadium: Karadjordje, Novi Sad (SRB)

Hajduk Split (CRO) vs Skonto (LVA)

Referee: Anastassios Kakos (GRE) – Stadium: Stadion Poljud, Split (CRO)

Široki Brijeg (BIH) vs St Patrick’s (SCO)

Referee: István Kovács (ROU) – Stadium: Pecara, Siroki Brijeg (BIH)

Heng a chak te hian 3rd qualifying round August ni 2 leh August ni 9 ah an khel ang nga. He round a chak te chu Europa League an khelpha tawh dawn tihna a ni.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours