Mizoram Premier League Season 7 Fixtures

Mc Dowell’s No. 1 Soda Mizoram Premier League Season 7 chu August 31, Zirtawpni zan khan Chanmari YMA Hall-ah Sports & Youth Services minister Zodintluanga’n a kickoff dawn.

Hemi zan hian MPL commentator Johny Hmar kaihhruaina hnuaiah MPL7 fixtures draw neih a ni.

Fixtures hi MPL club pariat aiawhin hmeichhe pariat Zonuni Fanai (AMC Councellor & TV Host), Feli Fanai (Zaithiam), Rody H Vanlalhriatpuii (Miss Mizoram 2017), T. Ramthanmawii (Miss Mizoram 2018), Esther Vanlalnunpuii Sailo (Miss Mizoram 2017 Runner up), Baryl Vanneihsangi (TV host & RJ), Sarah Lalnunsangi (Zonet Eisiam TV program neitu) leh Mimi Tlau (Miss Physique 2018) ten an pawt.

Awlsam taka fixtures en theih tur awm hi a thatna lai a awm avangin tla hnuhnawhah rawn tarlan that leh a ni e.

MPL7 Fixtures
ROUND 1
September 6, Thursday
Chhinga Veng 1 – 0 Chawnpui
Mizoram Police 1 – 0 Bethlehem VT
September 7, Friday
Electric Veng 2 – 1 Aizawl FC
Chanmari FC 2 – 0 Ramhlun North

ROUND 2
September 13, Thursday
2:00 PM Aizawl FC Vs Chanmari FC
7:00 PM Bethlehem VT Vs Chhinga Veng
September 14, Friday
2:00 PM Electric Veng Vs Mizoram Police
7:00 PM Chawnpui Vs Ramhlun North

ROUND 3
September 20, Thursday
2:00 PM Chawnpui Vs Electric Veng
7:00 PM Chanmari FC Vs Bethlehem VT
September 21, Friday
2:00 PM Chhinga Veng Vs Ramhlun North
7:00 PM Mizoram Police Vs Aizawl FC

ROUND 4
September 25, Tuesday
2:00 PM Bethlehem VT Vs Chawnpui
7:00 PM Electric Veng Vs Chanmari FC
September 26 Wednesday
2:00 PM Ramhlun North Vs Mizoram Police
7:00 PM Aizawl FC Vs Chhinga Veng

ROUND 5
September 27, Thursday
2:00 PM Chawnpui Vs Chanmari FC
7:00 PM Electric Veng Vs Bethlehem VT
September 28, Friday
2:00 PM Mizoram Police Vs Chhinga Veng
7:00 PM Ramhlun North Vs Aizawl FC

ROUND 6
October 4, Thursday2:00 PM Chanmari FC Vs Mizoram Police
7:00 PM Chhinga Veng Vs Electric Veng
October 5, Friday
2:00 PM Bethlehem VT Vs Ramhlun North
7:00 PM Aizawl FC Vs Chawnpui

ROUND 7
October 12, Friday
2:00 PM Bethlehem VT Vs Aizawl FC
7:00 PM Mizoram Police Vs Chawnpui
October 13, Saturday
2:00 PM Ramhlun North Vs Electric Veng
7:00 PM Chanmari FC Vs Chhinga Veng

ROUND 8
October 18, Thursday
2:00 PM Chawnpui Vs Aizawl FC
7:00 PM Ramhlun North Vs Bethlehem VT
October 19, Friday
2:00 PM Electric Veng Vs Chhinga Veng
7:00 PM Mizoram Police Vs Chanmari FC

ROUND 9
October 25, Thursday
2:00 PM Chhinga Veng Vs Chanmari FC
7:00 PM Electric Veng Vs Ramhlun North
October 26, Friday
2:00 PM Chawnpui Vs Mizoram Police
7:00 PM Aizawl FC Vs Bethlehem VT

ROUND 10
October 30, Tuesday
2:00 PM Aizawl FC Vs Ramhlun North
7:00 PM Chhinga Veng Vs Mizoram Police
October 31, Wednesday
2:00 PM Bethlehem VT Vs Electric Veng
7:00 PM Chanmari FC Vs Chawnpui

ROUND 11
November 1, Thursday
2:00 PM Chhinga Veng Vs Aizawl FC
7:00 PM Mizoram Police Vs Ramhlun North
November 2, Friday
2:00 PM Chanmari FC Vs Electric Veng
7:00 PM Chawnpui Vs Bethlehem VT

ROUND 12
November 8, Thursday
2:00 PM Ramhlun North Vs Chanmari FC
7:00 PM Aizawl FC Vs Electric Veng
November 9, Friday
2:00 PM Bethlehem VT Vs Mizoram Police
7:00 PM Chawnpui Vs Chhinga Veng

ROUND 13
November 13, Tuesday
2:00 PM Aizawl FC Vs Mizoram Police
7:00 PM Ramhlun North Vs Chhinga Veng
November 14, Wednesday
2:00 PM Bethlehem VT Vs Chanmari FC
7:00 PM Electric Veng Vs Chawnpui

ROUND 14
November 16, Friday
2:00 PM Ramhlun North Vs Chawnpui
7:00 PM Mizoram Police Vs Electric Veng
November 17, Saturday
2:00 PM Chhinga Veng Vs Bethlehem VT
7:00 PM Chanmari FC Vs Aizawl FC

Posted in Mizoram, Tualchhung and tagged , , , , , , , , , .

Leave a Reply

Or